Misyon -Vizyon

Misyonumuz

İnsanoğlu var oluşundan bu yana üretmek, daha iyiye, daha güzele sahip olmak için çalışıp durmuştur. Globalleşen dünyayla birlikte üretim ve rekabet artmış, hedefler büyümüş, dolayısıyla iş hayatı daha da zorlaşmıştır. Bu noktadan hareketle; bizim de amacımız firmanıza 21.yy 'ın gerektirdiği koşullara uygun kurumsal yapıyı kazandırmak, misyon yükleyebilmektir.

Hedefimiz; ticari faaliyetleriniz de, karşınıza çıkabilecek zorlukları aşmanıza yardımcı olmak, hedeflerinize ulaşmanıza destek olmak, işlerinizi kolaylaştırmaktır. Ülkemizde ulusal ve uluslar arası ticaret yapmak veya hizmet vermek, üretmek, mevcut bürokratik işlemler açısından oldukça karmaşıktır. Firmanızın ticari faaliyeti sırasında çok sayıda kurumla ve işlemle yüz yüze gelmesi kaçınılmazdır. Bunun netice sinde, karşılaştığınız veya karşılaşa bileceğiniz konular ile ilgili, firmanızda bir uzman personel istihdam etmek maliyeti yüksek bir seçenektir.

İşte bu noktada, yılların deneyimine sahip kadromuz ve iş ortaklarımızla firmanızın faaliyet alanına özel çözümler getirerek, başarıya ulaşmanız için yanınızdayız.

Vizyonumuz

Gelecekte ,tüm ekibimizle teknolojik ve eğitimsel gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin beklentilerinide ön planda tutarak sunduğumuz hizmet kalitesini sürekli arttırmak ve bulunduğumuz sektörde marka olmak ana hedefimizdir.

 
Hizmetlerimiz
Taşıma ve Nakliye
Gemi Tahliye
Araç Lojistik
Depo İşletmeciliği
İş Makinaları ve Forklift Kiralama/Satış
 
Yeni web sitemiz yayında..
Anasayfa Site Haritası  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji